Ogłoszenie - spotkanie mężczyzn "Dolina błogosławieństwa"

Opublikowany

Już za kilka dni, w środę 22 czerwca, do Rybnika na zaproszenie Mężczyzn świętego Józefa przyjeżdża Donald Turbitt. Jest to jego pierwsza wizyta w Rybniku. Wszystkich mężczyzn zapraszamy na mszę świętą i spotkanie z Donaldem do kościoła ojców Werbistów o godzinie 18:30. Kościół w centrum Rybnika (ul. Kościuszki), wszędzie blisko – 3 minuty spaceru od PKP, 5 minut od Placu Wolności. Pod kościołem i przy Politechnice dostępne bezpłatne miejsca parkingowe.

Donald jest świadkiem Jezusa Chrystusa, który w prostych słowach opowiada o swoim doświadczeniu życia z Bogiem. Jego służba w wielu krajach świata jest ukierunkowana głównie na mężczyzn, których che przywrócić Kościołowi. W czasie spotkań Donald dzieli się swoim świadectwem, głosi konferencje oparte na Słowie Bożym i modli się wstawienniczo za wszystkich chętnych. Mimo swego wieku (ur. w 1943) wielu z nas mógłby zawstydzić swoim entuzjazmem i gorliwością.

Zapraszam – zarezerwuj sobie 3 godziny na spotkanie z Bogiem i Jego człowiekiem. Niech obfite błogosławieństwo wyleje sie na Twoje życie i Twoich bliskich.

Zainteresowany? Zajrzyj tutaj


Zapis video z konferencji Donalda:

Zobacz także fotografie ze spotkania

Autor